MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 9344118
*
nr 934 4118
Bokhylla
, längd: 135 cm, djup: 27 cm, höjd: 70 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 20:05:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/1 23:57:27
1
350 kr
3/1 17:16:06
2
150 kr
3/1 17:16:06
1
200 kr (Budbetjänt)
12/1 19:29:11
3
250 kr
12/1 19:29:11
1
300 kr (Budbetjänt)
12/1 19:29:37
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bokhylla bokhyllor skåp
-
7197 Bänk / sideboard
1950/60-talTeak. Längd: 102 cm, djup: 27 cm, höjd:..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:19
-
7172 Flaskschatull
1800-tal, med 3 st flaskor, mahogny. Längd: 22 cm,..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:30
-
4331 Hörnvitrinskåp
Karl Johan, björk. Höjd: 202 cm, nyckel
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:47
-
7343 Hylla med lådor
Uno & Östen Kristiansson, Luxus, Lövträ. Längd: 38..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:17
-
7361 Kryddhylla
Reda. Glasburkar. Bredd: 40 cm. Djup: 20 cm. Höjd:..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:08
-
7408 Matsalsskåp
Gustaviansk stil. Bredd: 114 cm, bredd: 44 cm, höj..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:44
*
Bokhylla
Kondition: slitage
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4118
Bokhylla
, längd: 135 cm, djup: 27 cm, höjd: 70 cm
Kondition: slitage
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/1 23:57:27 | 1 | 350 kr |
3/1 17:16:06 | 2 | 150 kr |
3/1 17:16:06 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
12/1 19:29:11 | 3 | 250 kr |
12/1 19:29:11 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
12/1 19:29:37 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bokhylla bokhyllor skåp
-
7197 Bänk / sideboard
1950/60-talTeak. Längd: 102 cm, djup: 27 cm, höjd:..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:19 -
7172 Flaskschatull
1800-tal, med 3 st flaskor, mahogny. Längd: 22 cm,..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:30 -
4331 Hörnvitrinskåp
Karl Johan, björk. Höjd: 202 cm, nyckel
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:47
-
7343 Hylla med lådor
Uno & Östen Kristiansson, Luxus, Lövträ. Längd: 38..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:17 -
7361 Kryddhylla
Reda. Glasburkar. Bredd: 40 cm. Djup: 20 cm. Höjd:..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:08 -
7408 Matsalsskåp
Gustaviansk stil. Bredd: 114 cm, bredd: 44 cm, höj..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:44